Про Компанію

Чому обирають нас?

ENSA – має 12-ти річний досвід та команду виробництва якісних продуктів. Ми маємо багаторічниі стабільні позиції на ринках України та Европейського союзу в сегментах економічного опалення, виробництва економічних панельних обігрівачів. Ми орієнтовані на сучасний споживчий попит в Україні та за її межами.Ведення бізнесу базується на прозорості та стабільності відносин, довготермінових зобов’язаннях та еластичності у кооперації з партнерами ENSA.

Експорт та OEM виробництво

ENSA запрошує партнерів до співробітництва у сфері продажу інфрачервоних обігрівачів та систем зволоження ENSA. Ми постійно розширюємо присутність у країнах СНД та Европейського союзу, огранізовуючи точки продажу, дистрибуторські та дилерські мережі. Якщо вас зацікавило співробітництво з нами, будь-ласка завітайте на сторінку “Стати дилером”

Виробництво

Продукція ENSA – це серійне виробництво у якому використовуються частини, матеріали та сировина лише надійних постачальників з: Німеччини, Італії, Чехії, України та Треччини. Ви можете бути впевнені у якості продукції ENSA, що підтверджена сертифікатами за стандартами СЕ, РСТ та УкрСепро.

Кошик
There are no products in the cart!
0