Про нас

Чому обирають нас?

ENSA - має жорсткі позиції на ринках України та Европейського союзу в сегментах економічного опалення, виробництва економічних панельних обігрівачів, систем зволоження та охолодження, антимоскітних систем. Ми орієнтовані на сучасний споживчий попит в Україні та за її межами.Ведення бізнесу базується на прозорості та стабільності відносин, довготермінових зобов'язаннях та еластичності у кооперації з партнерами ENSA.

img_export

Експорт та OEM виробництво

ENSA запрошує партнерів до співробітництва у сфері продажу інфрачервоних обігрівачів та систем зволоження ENSA. Ми постійно розширюємо присутність у країнах СНД та Европейського союзу, огранізовуючи точки продажу, дистрибуторські та дилерські мережі. Якщо вас зацікавило співробітництво з нами, будь-ласка завітайте на сторінку "Стати дилером"

Виробництво

Продукція ENSA - це серійне виробництво у якому використовуються частини, матеріали та сировина лише надійних постачальників з: Німеччини, Італії, Чехії, України та Треччини. Ви можете бути впевнені у якості продукції ENSA, що підтверджена сертифікатами за стандартами СЕ, РСТ та УкрСепро.

Facebook
Instagram268
YouTube20

У виробництві ми використали

19872000
гайок

4305600 кг
сталі

993600 м2
Корпусів пофарбовано

7948800 м
нагрівальних елементів

ПЕРЕВАГИ

Чому ENSA?

Цінова політика

Тільки актуальні ціни на актуальні товари. Контроль роздрібних цін та захист від демпінгу - ви можете бути впевнені у цінах на продукцію ENSA.

Маркетинг та реклама

Маркетингові дослідження, сегментація вивчення споживчих вподобань - все це вже враховано у продукції ENSA. Який вид реклами використовувати? Як освоїти рекламні бюджети? На ці та інші питання ми знайшли відповіді за вас!

Гарантійні зобов'язання

24 місяці повної гарантії. 14 днів повного повернення коштів. Повна відповідність законам про захист прав споживачів.

Инноваційність

Щороку ми випускаємо нові моделі продукції з новими характеристиками, новими типами монтажу, новими перевагами й можливостями. Все це для вашого комфорту та зручності.

Сучасність

Час не стоїть на місці, так само і ми завжди намагаємося бути "сучасними", стежити за тенденціями і тішити вас новими продуктами.

Кліентоорієнтованість

Що б ви зробили для своїх друзів? Швидше за все - все найкраще! Теж саме ми робимо для вас, ви вибрали нас - ми вважаємо вас своїми друзями.

Відгуки

МаксимМаксим
ENSA, на наш погляд, єдина компанія, яка постійно аналізує потреби ринку та побажання клієнтів, постійно вдосконалює свою продукцію!
ЕдуардЕдуард
Рекомендуючи продукцію ENSA, я впевнено можу сказати, що це продукція якісна, на ринку можна сказати унікальна, яка високо оцінена моїми клієнтами, як приватними особами так і комерційними структурами.
ІгорІгор
З п'яти виробників, з якими я починав працювати по панельним обігрівачам, зрештою я зупинився на кращому. І більше експериментувати не хочу. Мене повністю влаштовує продукція і партнерські відносини виробником. І від клієнтів тільки вдячні відгуки.

Сертифікація

Придбати інфрачервоні панельні обігрівачі ENSA в Україні

Алчевськ, Краматорськ, Рівне, Біла Церква, Севастополь, Бердянськ, Кременчук, Сєвєродонецьк, Вінниця, Кривий Ріг, Сімферополь, Горлівка, Лисичанськ, Слов'янськ, Дніпродзержинськ, Луганськ, Суми, Дніпропетровськ, Луцьк, Тернопіль, Донецьк, Львів, Ужгород, Євпаторія, Макіївка, Фастів, Єнакієве, Маріуполь, Феодосія, Житомир, Мелітополь, Харків, Запоріжжя, Могилів - Подільський, Херсон, Івано-Франківськ, Миколаїв, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Нікополь, Черкаси, Керч, Одеса, Чернігів, Київ, Павлоград, Чернівці, Кіровоград, Полтава.

×
ENSA CERAMIC® HEATERS

DSC_9731

GO TO ENSA CERAMIC