Панельний обігрівач С500

ENSAОбігрівачі → Панельний обігрівач С500

В обігрівачах ENSA серії С, ми поєднали всі сильні сторони класичних конвекторів та довгохвильових інфрачервоних обігрівачів для того, щоб ви отримали економічні обігрівачі, які допоможуть облаштувати системи опалення вашого заміського будинку, дачі, квартири або офісу. Серія "С", відрізняється малою товщиною, всього в 78 мм і може використовуватися як настінний або підлоговий обігрівач.

Характеристики

Опалювальна площа:

Основне опалення: 7-9 м² (21-28 м³)

Додаткове опалення: 8-12 м² (24-36 м³)

 • Термостат: Вбудований
 • Температура поверхні: 85°C ±5°C
 • Тип монтажу:Пересувний + Настінний обігрівач
 • Розмір: 500x750x78 mm
 • Потужність: 500W
 • Струм: 2,27A
 • Тип обогрівача: Гібридний: Довгохвильовий інфрачервоний + конвективний
 • Купити

  Конвектори ENSA У системах ENSA застосований принцип природної конвекції, а так само довгохвильової інфрачервоний обігрів. Поєднання двох типів теплопередачі дає можливість ефективніше використовувати електроенергію та облаштувати в приміщенні автономне інфрачервоне опалення. При виробництві обігрівачів ENSA, ми поєднали всі сильні сторони класичних конвекторів та довгохвильових інфрачервоних обігрівачів для того, щоб ви отримали економічні обігрівачі, які допоможуть облаштувати системи опалення вашого заміського будинку, дачі, квартири або офісу. Конвектор ENSA, відрізняється малою товщиною, всього в 78 мм, і може використовуватися як настінний або підлоговий обігрівач (в комплект можуть входити ніжки для вільного переміщення). Даний електричний обігрівач можна використовувати як локальний обігрів, індивідуальний обігрів, а так само як основне опалення. Використовуючи електричні обігрівачі та нагрівальні панелі ENSA, ви зможете облаштувати автономне (альтернативне) опалення вашого будинку або квартири і не залежати від сезону опалення, температури стаціонарних радіаторів, а так само стану теплових мереж. Електричний конвектор, може працювати без нагляду, він не вимагає установки, чищення та обслуговування. При установці системи опалення для заміського будинку, квартири, котеджу або офісу, професіонали радять нагрівальні панелі ENSA як електричні системи опалення. Цих переваг вже достатньо для того, щоб віддати перевагу саме цій марці і купити саме цей продукт. Конвектор ENSA ви можете купити у наших представників по всій території України. Виробник залишає за собою право змінити характеристики і зовнішній вигляд продукції, не погіршуючи якість і робочі характеристики, без додаткового повідомлення.

  Що таке конвектор? Конвектор (електричний) - електричний обігрівач, принципом роботи якого, є природна конвекція. Природна конвекція - це процес розподілу та переносу повітря, який в процесі нагрівання легшає і піднімається вгору, витісняючи холодне повітря, який остигає і опускається вниз. Внаслідок цього процесу, тепле повітря стає легше холодного, тому він піднімається вгору по приміщенню, а його місце займає холодне повітря, який так само, потрапляючи на нагрівальний елемент, нагрівається і піднімається вгору по приміщенню і так безперервно. Конструкція цього приладу досить проста, в ньому відсутні механічні частини (крім термостата) завдяки цьому конвектор не створює шуму. Для більшості інших обігрівачів (тепловентілятора, теплової завіси, конвекторів з вбудованим вентилятором) це проблематичніше, оскільки механічні частини (вентилятор), створюють шум і поширюють по приміщенню пил.

  ×
  ENSA CERAMIC® HEATERS

  DSC_9731

  GO TO ENSA CERAMIC