Виберіть регіон

Черкаська
Чернігівська
Чернівецька
Автономна Республіка Крим
Дніпропетрівська
Донецька
Харківська
Херсонська
Хмельницька
Івано-франківська
Кірвоградська
Київська
Луганська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Полтавська
Рівненська
Сумська
Тернопільска
Вінницька
Волинська
Закарпаття
Запорізька
Житомирська

Виберіть країну

Інфрачервоне опалення є вигідною альтернативою централізованого і автономного опалення будинків і квартир електричними і газовими котлами. Його перевага полягає в більш ефективному обігріві приміщення і в економному споживанні електроенергії при експлуатації.
При цьому, варто зауважити, що опалення за допомогою інфрачервоних обігрівачів підходить для приміщень будь-якого типу. Сьогодні інфрачервоне опалення широко використовується не тільки в квартирах і будинках, але і для обігріву офісів, кафе, магазинів і навчальних закладів.
ІК обігрівачі компактні і займають зовсім небагато місця прекрасно вписуючись в дизайн будь-якого приміщення. Завдяки різним варіантам кріплення вони можуть бути мобільними і стаціонарними, а за способом монтажу стельовими, підлоговими і настінними.
Економність енергоспоживання в інфрачервоних обігрівачів досягається завдяки циклічності у функціонуванні. Іншими словами, їх можна назвати розумними і економними. Вони не працюють безперервно, накручуючи на вашому лічильнику споживані кіловати, а лише нагрівають температуру в приміщенні до заданої вами позначці і надалі включаються тільки в тому випадку якщо температура повітря в кімнаті починає падати.
Задати необхідний температурний режим і програму роботи, можна досить просто. Ви можете зробити це за допомогою електронного програматора або механічного терморегулятора.
Використання електронного програматора дасть вам можливість експлуатувати дане обладнання в економ режим, при цьому абсолютно не відчувши дискомфорту від коливання температури в приміщенні. Програматор дає можливість виставити різні температурні режими на різний час доби. Так наприклад, ви зможете виставити максимально комфортний температурний режим для нічного часу доби, для часу, коли ви і члени вашої родини перебувають вдома і для тих проміжків часу, коли ви не буваєте в цьому приміщенні. Таким чином відбувається істотна економія при споживанні електроенергії, а ваш будинок залишається зоною тепла і комфорту.
Вибираючи спосіб опалення свого будинку, ми звертаємо увагу не тільки на енергоефективність і економічність, а й на безпеку його використання і в цьому плані інфрачервоні обігрівачі відповідають усім стандартам і є в повній мірі безпечними. Їх дії на кшталт сонячних променів, які м'яко проникає і нагрівають підлогу, стелю, стіни, предмети і меблі в кімнаті. Таке тепловий вплив не завдає шкоди ні людям, ні домашнім вихованцям, тому інфрачервоні обігрівачі можна встановлювати навіть в дитячій кімнаті, абсолютно не переживаючи про безпеку для здоров'я малюка.
При цьому, варто зазначити, що ІК обігрівачі створюють максимально комфортний мікроклімат і на відміну від інших видів опалювання не пересушують повітря в приміщенні.
Монтаж інфрачервоного опалення проводиться досить просто і провести його ви зможете навіть самостійно, не залучаючи фахівців, адже для того щоб встановити це обладнання вам не потрібно протягувати по дому труби, робити їх розведення, проводити підключення до газу або воді. Навіть міняти електропроводку не буде потрібно. Досить просто вибрати місце на стіні або стелі, прикріпити обігрівач за допомогою спеціальних кріплень і включити його в розетку і вже буквально через кілька хвилин насолоджуватися тим рівнем тепла і комфорту, яке вам подарує інфрачервоне опалення.

Напишіть нам!

×
ENSA CERAMIC® HEATERS

DSC_9731

GO TO ENSA CERAMIC